Український літак приземлився в аеропорту Тріполі

  Український літак приземлився в аеропорту Тріполі. Він має евакуювати наши співвітчизників з Лівії. Протягом двох годин триватиме реєстрація пасажирів. Після чого літак з українськими громадянами вилетить в Україну.

  До Києва він має прибути орієнтовно о 17.00-18 00 годині. Водночас, як повідомляють у вітчизняному Міноборони - час повернення літака залежить від багатьох обставин, пов’язаних зі складною ситуацією у Лівії. Літак для евакуації українців вилетів до Тріполі сьогодні вранці. Вивезти, планують 170  людей. Які перебувають на консульському обліку офіційно. За даними уряду, громадян України в Лівії - не менше 3-х тисяч. МЗС через посольство України в Лівії, а також за допомогою Інтернету, намагається сповістити наших співвітчизників про час виліту.

  Костянтин Саділов, заступник керівника прес-служби МОУ: "По-перше, екіпаж має відповідну підготовку. До складу екіпажу включені найдосвідченіші льотчики повітряних сил, збройних сил України. І по-друге, літак пройшов сертифікацію за всіма світовими стандартами. Обладнаний сучасними системами супутникової навігації, джіпіерс-навігації і тому для екіпажу навіть незнайома місцевість, незнайомий аеродром не стане на заваді здійснити посадку, забрати наших громадян і  потім злетіти і взяти курс на Батьківщину".

  Попередній матеріал
  Жирафи-близнята стали зірками одного із зоопарків на півночі Китаю
  Наступний матеріал
  По всій території України очікуються складні погодні умови
  Теги: