5.ua

Український кордон з повітря прикордонники патрулюють разом з громадськими активістами

  Для охорони державного кордону України з 5 квітня активно залучені пілоти на власних повітряних суднах, які за 16 днів виконали 6 польотних завдань та оглянули 1,5 тисячі кілометрів лінії державного кордону. Про це 21 квітня повідомляє Державна прикордонна служба України (ДПСУ) на офіційному сайті.

  Прикордонники повідомили, що власники приватних повітряних суден, які долучились до здійснення моніторингу державного кордону, здійснювали це разом із патрульною авіацією Державної прикордонної служби України.

  Прикордонна Служба повідомляє, що з 5-го по 21 квітня залученими в охороні державного кордону пілотами на власних повітряних суднах вже було виконано 6 польотних завдань та оглянуто майже півтори тисячі кілометрів державного кордону загальним нальотом майже 18 годин. Вильоти виконуються навіть незважаючи на вихідні та святкові дні. Наприклад, 20 квітня на Великдень  літаком типу "Аеропракт-22", за штурвалом якого виконувала завдання жінка – пілот, здійснено польотне завдання та оглянуто 250 кілометрів кордону на ділянці Житомирського прикордонного загону.

  Попередній матеріал
  Американський сенатор прибув в Молдову для зустрічі з гагаузами
  Наступний матеріал
  Мінсоцполітики: Уряд проіндексує мінімальну зарплату з травня
  Теги:
  Loading...