Володимир Балух
Володимир Балух
Радіо Свобода

Українського політв'язня Балуха намагаються морально зламати – громадський захисник

  За кожен крок в камері на Балуха складають адміністративне порушення, а за відмову виконувати накази просто б'ють

  Морально зламати намагаються незаконно засудженого в окупованому Криму українського активіста Володимира Балуха. Про знущання над активістом в СІЗО розповів його громадський захисник Архієпископ Климент. Він стверджує, що за кожен крок в камері на Балуха складають адміністративне порушення, а за відмову виконувати накази просто б'ють. 

  "Якщо Володя підійшов до вікна тюремної камери і затримався там більше однієї-двох хвилин, на нього складається адміністративне порушення. За те, що Володя відмовився роздягатися до гола на вимогу цих вертухаїв, його заламали, віддубасили, склали адміністративне порушення. Тобто його зараз намагаються психічно зламати, психічно намагаються привести до того стану, щоби він почав вживати ту їжу, ту баланду, яку йому дають в цьому СІЗО", - відповідний коментар Архієпископа виклав у своєму Facebook Михайло Батрак. 

  На це повідомлення вже відреагувало українське МЗС. У Twitter речниця МЗС Мар’яна Беца зазначила: документи про злочини Росії проти Балуха передадуть в міжнародні суди.

  Нагадаємо, засуджений у Криму український активіст оголосив голодування на знак протесту проти незаконного вироку. 16 січня так звана "Феміда" присудила йому 3 роки і 7 місяців колонії-поселення. Зокрема, активіста звинуватили в незаконному зберіганні боєприпасів, які начебто знайшли під час обшуку на даху його будинку. Захист Балуха вважає: той став жертвою репресій за свою проукраїнську позицію, адже після анексії Криму Володимир вивісив на своєму будинку синьо-жовтий стяг. 

  Попередній матеріал
  НАТО підтримує удари по хімічних базах у Сирії – Столтенберг
  Наступний матеріал
  "Я щасливий": Кличко у Швейцарії презентував Київ як місто проведення фіналу Ліги чемпіонів-2018