5.ua

Українського екс-дипломата не пустили до ЄС (оновлено) [відео]

   

  Той мав летіти до Брюсселя, але невідомі особи завадили цьому, давали вказівки працівникам митної служби, зрештою – погрожували дипломату перед великою кількістю свідків. Пояснень не надали, жодних документів не показали. Відео інциденту, зняте на мобільний телефон, Василь Філіпчук виклав у власному каналі в «Youtube».

   

  На інцидент Василь Філіпчук поскаржився міліції летовища і написав заяву про загрозу життю. Дипломат вважає: хтось дав вказівку перешкодити йому відлетіти до Бельгії. Там він мав узяти участь у міжнародній конференції щодо програми Східного партнерства ЄС. Крім того, на заході планували обговорювати ситуацію в Україні.

   

  Василь Філіпчук: «Я йшов на посадку, побачив чоловіків – ну, чесно, бандитської зовнішності. Дівчина, яка сиділа й тримала мої документи вже, видно, чекала, що ці чоловіки підійдуть, і передала їм мої документи. Вони взяли мене під руки, я запитав – куди ви мене ведете, а вони - "пройдьомтє". Наші нещасні митники стояли. Один з чоловіків передав їм мої документи, а вони запросили мене пройти митний контроль. Я кажу: “я ж уже проходив”».

  Попередній матеріал
  На Київщині пройшов чемпіонат України з кікбоксингу
  Наступний матеріал
  СБУ відкриває кримінальні справи проти активістів Євромайдану
  Теги:
  Loading...