Українські журналісти взяли до рук зброю (РЕПОРТАЖ, ВІДЕО)

  Автомати та ручні гранати замість мікрофонів сьогодні взяли до рук українські журналісти. Напередодні професійного свята медійників Міністерство оборони вирішило випробувати працівників ЗМІ як ті можуть захищати Україну не лише словом але й ділом. Знімальна група "5 каналу" свою боєздатність довела.
  Військовими маршами зустрічають українських журналістів на полігоні навчального центру "Десна". Далі шикування, підняття прапора і настанови від польових командирів тим, хто візьме сьогодні до рук зброю.

  Прискорений курс молодого бійця для журналіста триває близько двох годин. За цей час акули пера, папараці і телевізійники встигають кинути з окопа навчальну гранату та одягнути на швидкість протигаз і перевірити наскільки він щільно прилягає до тіла у камері зі сльозогінним газом. Головне випробовування - стрільба з вогнепальної зброї. Три постріли з пістолета Макарова та дванадцять з автомата Калашникова. Декому, як от оператору "5  каналу", вдається відстрілятися на відмінно. Переможець змагань, кореспондент однієї з газет, Денис Попович гадає вміння влучно стріляти у нього зроду.

  Військові результатами журналістів задоволені. І запрошують медійників змінити фах і піти служити до війська за контрактом. Проте принади військової служби, які сьогодні показали газетярам та телевізійникам, нікого з них не звабили. Поки контрактник отримуватиме 1200 гривень на місяць - кореспонденти воліють працювати не на полігонах, а на шпальтах газет та в ефірі телеканалів. 

  Олександр Аргат, Рустам Ходжиєв, 5 канал

  ***

  ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕОСЮЖЕТ (6.75Мб)
  Попередній матеріал
  Черновецький знову став мером Києва (РЕПОРТАЖ, ВІДЕО)
  Наступний матеріал
  Жебрівський: з інфляцією має боротися Уряд, а не голови ОДА
  Теги: