5.ua

Українські військові повернули під свій контроль навігаційну станцію у Генічеську

  26 березня військовослужбовці Збройних Сил України на бронетранспортері та декількох автомобілях “Hummer” прибули на територію навігаційної станції “Марс-75”, що у місті Генічеськ Херсонської області, і взяли її під охорону.

  Повідомляє прес-служба Міноборони.

  На території цього об’єкту до недавнього часу незаконно дислокувався підрозділ Чорноморського флоту Російської Федерації. Адже станцію радіонавігаційної системи “Марс-75”, відповідно до рішення Господарського суду Херсонської області, ще у лютому 2003 року мали передати Міністерству транспорту та зв’язку України – для використання державним підприємством “Держгідрографія”. Однак російські військові відмовлялися виконувати рішення українського суду. Неодноразові спроби судового виконавця зайти на станцію закінчувалися безрезультатно.

  Українські десантники облаштували та зайняли бойові позиції по периметру об’єкта, налагодили пропускний режим та розпочали інвентаризацію майна, що знаходиться на його території. Після цього буде прийнято рішення щодо подальшого використання станції. 

  Фото і відео сайту Новый визит:

  IMG 8385

  IMG 8390

  IMG 8393

  Попередній матеріал
  Обставини загибелі Музичка розслідуватиме комісія МВС
  Наступний матеріал
  Обама зустрівся з Папою Римським у Ватикані
  Теги:
  Loading...