mil.gov.ua

Українські та іноземні бійці під час Sea Breeze навчаються евакуювати поранених з поля бою

Значна частина занять з підготовки міжнародного підрозділу до проведення операції в кризовому регіоні в рамках берегової компоненти українсько-американських навчань Sea Breeze присвячена наданню медичної допомоги та евакуації поранених до лікувальних закладів.

Про це повідомляє прес-служба Міноборони.

При цьому тренування проводяться як у комплексі з іншими видами підготовки, так і окремими заняттями, присвяченими евакуації постраждалих із зони бойових дій. Військовослужбовці навчаються вірно оцінювати важкість завданих поранень, надавати першу медичну допомогу, сортувати та організовувати евакуацію поранених, здійснювати комплекс заходів задля безпеки евакуаційного транспорту.

Особливістю навчань стало відпрацювання військовослужбовцями евакуації поранених вертольотом Мі-14 безпосадковим способом із застосуванням спеціального підйомного обладнання.

Учасники навчань відзначають, що навіть у такій спеціалізованій дисципліні, як надання допомоги пораненим на полі бою, для військових різних країн є широке поле для обміну практичним досвідом - починаючи від застосування штатних медпрепаратів, приладів та евакуаційного транспорту і до особливостей медичного забезпечення бойових дій у різноманітних соціальних, ландшафтних та кліматичних умовах.

Попередній матеріал
В Англії знайшли "другий Стоунхендж"
Наступний матеріал
USAID надасть Україні до $7 млн на підготовку до приватизації
Теги:
Loading...