5.ua

Українські солдати залишили базу у Новофедорівці

  У Новофедорівці після штурму російськими окупантами та "аксьоновцями" особовий склад військової частини виконав гімн України та залишив територію. При цьому вони відмовились присягати Росії - повідомив голова медіацентру Міноборони у Криму, Владислав Селезньов. Як зазначив активіст Костянтин Реуцький, військова частина стала базою авіації Чорноморського флоту Російської федерації.

  Зранку біля частини відбувся мітинг, на якому українським військовим висунули ультиматум: здатися до тринадцятої години. Коли час ультиматуму сплив – сотні проросійських активістів розпочали штурм. Серед нападників, за даними керівника медіа-центру Міністерства оборони у Криму Владислава Селезньова, були місцеві мешканці, але переважна більшість – приїжджі. Агресори намагалися вдертися на територію військової частини, підігнали вантажівку та мікроавтобус під ворота, закидали персонал української бази димовими шашками.

  Російські окупанти стояли віддалік, і у безпосередній сутичці участі не брали. Натомість, проросійські "козаки", яких українські солдати називають "тітушками", вели себе дуже агресивно, зривали з будівлі українську символіку і били вікна – так описує події очевидець. Після відступу "тітушок" українці вийшли з будівлі, і, ймовірно, розпочали переговори з окупантами.

  Місцеві журналісти повідомляли, що агресивні молодики при штурмі виставляли уперед дітей, також на опублікованому відео видно жінок.

  фото - стоп-кадр Ustream

  Попередній матеріал
  Кличко закликає ООН та ОБСЄ терміново ввести в Крим миротворців та спостерігачів
  Наступний матеріал
  В Туреччині користувачі обурені забороною Twitter
  Теги:
  Loading...