5.ua

Українські солдати вчили журналістів виживанню на полі бою  Військовий інструктаж для журналістів відбувався на полігоні поблизу Житомира. У програмі – фізична підготовка, опанування зброї, стрільба та надання першої медичної допомоги.

  Спершу – тактичні навчання. Для журналістів влаштовують показовий бій із перестрілкою. Медійникам пояснюють, що варто робити при обстрілі.

  Далі – практичні заняття зі зброєю. Спершу навчають збирати та розбирати автомат Калашникова. Це необхідно уміти в бойових умовах, кажуть військові. Потому – стрільбище.

  Результат 5-го каналу – десятка, дев'ятки та вісімки. Крім автомата, журналісти опановують пістолет, а ще на практиці навчаються, як без зброї знешкодити озброєного супротивника.

  Якщо ж куля не оминула – поради першої медичної допомоги. Журналістам пояснюють, що робити для зупинки кровотечі і як накладати жгут.

  Інструктаж, кажуть у Міноборони, має допомогти журналістам у роботі в гарячих точках, бо більшість медійників гине там саме через відсутність елементарних армійських знань і навичок.

  Ігор Грушко, Іван Наконечний, "5 канал".

  Попередній матеріал
  Нардепи не хочуть ускладнювати росіянам перетин українського кордону
  Наступний матеріал
  НАТО: схоже на те, що група російських військ збирається залишитися біля кордону з Україною