5.ua

Українські сапери знищили старі боєприпаси, які для них "приготували" бойовики на Сході

  В районі проведення антитерористичної операції (АТО) на Сході українські сапери ліквідували велику кількість боєприпасів часів Другої світової війни. Про це на своїй сторінці Facebook 9 червня повідомив офіційний прес-предствник АТО Владислав Селезньов.


  "Військові інженери, задіяні в антитерористичній операції, провели підрив боєприпасів часів Великої Вітчизняної війни, які вилучено під час виконання планових завдань в районах проведення АТО.
  70 років тому назад на півночі Донецької області тривали запеклі бої. Іржава смерть багато десятиліть чекала на українських саперів», - написав Селезньов.

  За його твердженням, ці боєприпаси проросійські бойовики планували застосувати проти українських бійців. Але терористам ці плани не вдалися.

  "Найстрашніше, що сучасні бойовики, які нині тероризують місцеве населення сходу України, ці боєприпаси намагались використати за призначенням - в фугасах, які планувалось розмістити на маршрутах руху військової техніки в районі проведення АТО. Вправними діями саперів складові пекельної машинки знищено. Українські силовики докладають максимум зусиль", - підкреслив Владислав Селезньов.
  Попередній матеріал
  У Німеччині – аномальна спека
  Наступний матеріал
  Вибух у Миколаєві може бути навмисним вбивством