5.ua

Українські прикордонники посилили охорону адміністративних кордонів з Кримом

  Прикордонна служба посилює охорону усіх виїздів із Криму до Херсонської області. Про це мовиться у заяві чільника відомства Миколи Литвина.

  За його словами, служба збільшує кількість особового складу на межі автономії та Херсонщини. Українські прикордонники ретельно перевірятимуть документи та багаж. Ці заходи вживаються для недопущення активних сепаратистів до інших регіонів.

  Микола Литвин,голова Державної прикордонної служби України: "Ми робимо все для того, щоб не допустити з Криму переодітих, цілеспрямовано поплачених людей, які ідуть для дестабілізації обстановки в Україні. У нас вже тимчасові пункти пропуску виставлені: і на суходолі, і на залізничному напрямі. Ми робимо все, щоби забезпечити мир та спокій в державі".

  Також, прикордонники посилили контроль на східних кордонах із Російською Федерацією. Так на Донеччині у прикордонному селищі Олексіївка заставу посили бронетехнікою із Черкащини та Львівщини. Водночас на контрольно-пропускних пунктах ввели обмеження для громадян Росії, з метою недопущення в'їзду до України людей, які можуть організовувати провокації сепаратистського характеру.

   

  Попередній матеріал
  Повернути Крим Україні правовими методами найближчим часом неможливо – експерт
  Наступний матеріал
  Дніпропетровський "Правий сектор" і проросійські "активісти" спробують укласти перемир'я
  Теги:
  Loading...