Українські перукарі створили зачіску у вигляді Ейфелевої вежі [репортаж, відео]

  Одягти на голову Ейфелеву вежу відтепер може кожен охочий. Українські перукарі створили зачіску у вигляді головного паризького символу заввишки понад сім метрів. Її зареєстрували у Книзі рекордів України, як найвищу та найоб`ємнішу.

  Зі стільця на подіумі тендітна Ірина Борщ презентує найвищу в Україні зачіску. Її страхують троє чоловіків. Усі у касках - на випадок, якщо зачіска "зіпсується". 10 секунд - це найбільше, скільки можна встояти з Ейфелевою вежею на голові:

  Ірина Борщ, модель: "Тяжело по весу не было, тяжело было сбалансировать, чтобы она не шаталась".

  Олександр Лубянський, перший проректор академії перукарського мистецтва: "10 килограмм, 400 грамм".

  Це вага зачіски. Лише каркас для неї робили два з половиною місяці. А от кіски плели окремо. Тоненькі взяли з торішнього перукарського рекорду - найдовші африканські коси відтепер обплітають французьку зачіску. Каркас прикрашала Аліса Філімонова. Каже, і вдень і вночі коси плела:

  Аліса Філімонова, авторка найвищої зачіски: "Если касаемо контура, каждая косичка по метражу - 90 сантиметров, и здесь около 100 косичек. Это не считая вот таких вот внутренних декораций".

  Вимірювати зачіску взялися просто на подіумі. Рулеткою дістають маківки вежі - тут ще й французький прапор. Разом із ним виходить сім метрів сімдесят сантиметрів:

  Гість: "Розмір відповідає дійсності. І те, що інженер Ейфель зробив у Парижі - у нас використовується для зачіски".

  Ігор Підчібій, представник проекту "Книга рекордів України": "Это не повседневная прическа, это фантазийная прическа, речь идет просто о красоте, скажем, в том же Париже есть на показах такие наряды, которых тоже нельзя носить. Но это же красиво".

  Лише приміряти - це усе, що запропонували українським дівчатам автори рекорду. За лаштунками показу зачісок - дівчата зі скромнішими шедеврами. Кажуть, навіть двокілограмову зачіску вчилися носити не один місяць. Втримати таку конструкцію на голові - досить складно:

  Модель: "Не зачіпляти дівчат, не чіпати руками, не виймати шпильки, так дуже важко, бо вона переважає..."

  Що вже казати про непідготовлених дівчат. Із вежею на голові можна хіба що посидіти:

  Ірина Борщ, модель: "Я думаю, что нужно обладать хорошим чувством равновесия. Много раз тренировались, добавляли вес и высоту, раз 10-15".

  А от француза, який приїхав подивитися на копію паризької вежі, конструкція вразила. Він навіть пообіцяв посприяти, щоби Кубок світу з перукарського мистецтва-2016 провели у Києві.

  Юлія Фінгарет, Денис Блажієвський, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Новий землетрус у Японії
  Наступний матеріал
  ГПУ заборонила Кучмі поїздку до Москви через слідчі дії
  Теги: