Українські моряки із судна "Леманн Тімбер" сьогодні повертаються додому

  Сьогодні повертаються додому четверо українських моряків із судна "Леманн Тімбер" . За кілька годин їхній літак прибуде до аеропорту Бориспіль.

  До України також привезуть капітана судна - росіянина. І ще одного члена екіпажу - естонця. Суховантаж "Леманн Тімбер" із 15ма моряками бідував майже два місяці. Спочатку люди були в полоні сомалійських піратів. Мало не загинули через брак води та їжі. А потім - дрейфували в Індійському океані. Судно зламалося у восьми-бальний шторм. Напередодні "Леманн Тімбер" відбуксували до оманського порту Салала. Моряки уже пройшли медичне обстеження та владнали юридичні проблеми із судновласником. На дії останнього - а це німецька компанія, - нарікають родичі українців. Бо замість рятувати людей - ті економили гроші.

  Олена Іллюшкіна, дружина другого механіка: "Я не знаю, понимал ли он на самом деле... Потому что в принципе с ребятами общались переговорщики. Их задача была - как можна больше секономить. Ни воду, ни еды - ничего они им не предоставили. Потом отложили передачу денег на 21 день. Хотя все это, все конечно обман, потому что там стояли НАТОвские суда и пираты были согласны на все - на вертолет. на НАТОВские суда, на военное судно. На что угодно. Только чтобы им передали деньги".

  Попередній матеріал
  НБУ збільшив верхню межу для "зеленого коридору" на митниці
  Наступний матеріал
  72,5 млн. грн. потрібні ФДМ, щоби розпочати розгляд претензій до компанії "Міттал Стіл"
  Теги:
  Loading...