Українські курсанти проходитимуть практику на кораблях НАТО

  Курсанти факультету військово-морських сил (ВМС) України Одеської національної морської академії будуть проходити практику на кораблях НАТО.
  Про це розповів начальник факультету, капітан першого рангу Ростислав Шаров.

  За його словами, деякі країни НАТО вийшли з ініціативою, щоб курсантів військово-морської академії під час проходження практики залучити на свої надводні кораблі, які дислокуються в Середземному морі.

  "Керівництво флоту і академії запропонувало це зробити на базі 4 курсу. Таким чином, 4 курс має всі шанси в цьому році проходити практику на кораблях НАТО", - розповів Ростислав Шаров.

  Крім того, він повідомив, що 5 червня троє курсантів факультету ВМС відбувають на навчання до Великобританії на півтора року. Це перші курсанти, які відряджені на навчання в країни НАТО.

  Як повідомлялось раніше, в Одесу з анексованого Криму прибули 50 офіцерів та 100 курсантів Академії військово-морських сил ім. Нахімова. В даний час Академія військово-морських сил ім. Нахімова функціонує у складі Одеської національної морської академії у вигляді факультету ВМС і набирає вдвічі більше курсантів.

  Треба зазначити, що саме курсанти Академії військово-морських сил ім. Нахімова у березні п.р.  проігнорували церемонію підняття російського окупаційного прапору і у той час коли на плацу лунала російська музика вони заспівали Гімн України.
  Попередній матеріал
  У Китаї внаслідок вибуху на шахті загинули понад 20 людей
  Наступний матеріал
  В США випав град розміром із тенісний м‘яч