Українські бійці зміцнили позиції на передовій в АТО, ворог шукає найслабші ділянки

Саме цим армійці пояснюють тактику ведення бою окупантами

Протягом п'ятниці, 9 вересня, бойовики 12 разів порушили режим тиші на Донбасі. Таку інформацію має прес-центр штабу АТО. Збільшується і калібр зброї, так по Широкиному окупанти вгатили зі 120- та 82-мм зброї.

Захисники населеного пункту кажуть, що у Широкиному бойовики чи не щодня порушують так званий "режим тиші" і стверджують, що нинішня ситуація потребує максимальної зосередженості.

"Звичайно, ми у повній бойовій, тому що, якщо розслабитися, можна й вмерти тут", - каже 28-річний морський піхотинець Дмитро.

Військовослужбовець Віталій Ілик додає: "У противника є розуміння, що якогось прямого наступу (здійснити) неможливо, тому що ми стоїмо зараз міцно. Ми зміцнили позиції, але, тим не менше, такими своїми діями противник з’ясовує, де є найслабші ділянки".

Минулої доби ворог намагався атакувати один із флангів української оборони. Українськім армійцям довелося відкрити вогонь у відповідь.

"Звичайно, нам доводиться (відповідати). Просто, якщо вже йдуть на позицію, то інших варіантів немає – тільки відповідати. Тільки вперед", - наголошує боєць Іван.

Бійці припускають, що ворог активізувався напередодні Дня Маріуполя, який припадає на вихідні.

"Залякати нас хочуть. Показати, що мають боєздатну армію. Я вам скажу, ніяка вона не боєздатна. Вони не можуть воювати як звичайні військові – віч на віч. Намагаються з кількох мінометів по нас гатити", - додає морпіх Дмитро.

Тетяна Ігнатченко, Євген Гончаренко, "5 канал"

Попередній матеріал
Експерт про вибір міста-господаря Євробачення-2017: Одесити дуже засмутилися
Наступний матеріал
Агресія РФ на Донбасі є "безпрецедентним викликом для ОБСЄ" – Президент

СММ ОБСЄ: Від початку вересня кількість обстрілів в АТО зменшилася на 90%

Режим тиші на Сході: бойовики за ніч 20 разів обстріляли українські позиції

Штаб АТО: Бойовики з БМП та мінометів обстріляли ділянку фронту Широкине-Талаківка

Провокаційні обстріли в АТО: найманці вдарили з мінометів та БМП