Українські альпіністи прибули до Ісламабаду і беруть участь в упізнанні тіл загиблих співвітчизників

  Українські альпіністи, які вижили у терористичній атаці у горах Пакистану, вже прибули до Ісламабаду - і беруть участь в упізнанні тіл загиблих співвітчизників. Про таке "5 каналу" повідомив посол України в Пакистані. За словами дипломата, нині вирішується питання доправлення тіл на Батьківщину.

  Володимир Лакомов, посол України в Ісламській республіці Пакистан: "В аеропорт міста Ісламабад прибув літак ВПС Пакистану, який доставив серед інших учасників сходження, дев’ять українських альпіністів, що залишилися живими після терористичної атаки 22 червня. Ми з ними переговорили. Вони кажуть - недоцільно запрошувати родичів загиблих. Зараз ми працюємо інтенсивно з пакистанською стороною щодо реалізації запропонованої ними ідеї - стосовно відправки тіл літаками пакистанської ВВС".

  Тим часом 37 підозрюваних заарештовані у Пакистані - їм закидають причетність до вбивства іноземних туристів. Як пишуть тамтешні ЗМІ, усі затримання відбулися в окрузі Діамер, де і стався напад бойовиків на табір альпіністів. Жертвами нападу окрім трьох українців стали 2-є словаків, двоє громадян Китаю, один непалець, громадянин Литви та американець.

  Попередній матеріал
  Помер один із співробітників СБУ, автівка яких влаштувала криваве ДТП на столичних "Нивках"
  Наступний матеріал
  У вітчизняному МЗС і досі не знають, скільки українців перебували у Пакистані у зоні теракту
  Теги: