Наручники
Наручники taggerd.su

Українська сторона в односторонньому порядку передала бойовикам 15 осіб

Усі 15 переданих людей перебували під кримінальним переслідуванням в Україні

Українська сторона в односторонньому порядку передала бойовикам непідконтрольної частини Донеччини 15 осіб. Це "5 каналу" підтвердив радник голови СБУ Юрій Тандіт.

Як передає агенція "Інтерфакс-Україна", процес відбувся у нейтральній смузі між Горлівкою і Майорськом. Усі 15 переданих людей перебували під кримінальним переслідуванням в Україні. 

Представник України у Тристоронній контактній групі Ірина Геращенко повідомила, що серед переданих представникам ОРДЛО осіб 6 жінок, також є літні люди і ті, хто мають хвороби. 

"На передачі 15 осіб були мами і дружини українських заручників, священники, які звернулися до представників РФ і ОРДЛО звільнити хлопців, проявити милосердя... Представники ОРДО пообіцяли, що до нового року будуть випущені підлітки, що їх утримують в буцегарні за " диверсії і тероризм". Але ми очікуємо звільнення хлопців і апелюємо до Москви і Кремля проявити гуманізм, відпустити заручників, що їх утримують в ОРДЛО і в Москві", – написала Геращенко на сторінці у Facebook.

Раніше Тандіт заявив, що 228 затриманих людей, причетних до терористичних "ЛНР" та "ДНР", Україна готова віддати в обмін на наших полонених. 15 осіб передали в односторонньому порядку для того, щоб розморозити процес обміну.

Загалом, за інформацією СБУ, на непідконтрольних територіях у полоні тримають 110 українців. Ще 10 незаконно утримують у Російській Федерації.

Попередній матеріал
Став відомий головний претендент на пост генсека НАТО – ЗМІ
Наступний матеріал
Очільник Мінінфраструктури сказав, коли в Україні з'являться платні дороги
Теги:
Loading...
Бутусов: Жінок, яких передали бойовики, не було у списках обміну полоненими

Бутусов: Жінок, яких передали бойовики, не було у списках обміну полоненими

Україна готова обміняти 228 осіб, причетних до "ДНР"/"ЛНР" – СБУ

Україна готова обміняти 228 осіб, причетних до "ДНР"/"ЛНР" – СБУ

Штайнмаєр розповів про перспективи обміну полоненими на Донбасі

Штайнмаєр розповів про перспективи обміну полоненими на Донбасі