карети швидкої від Канади 5.ua

Українська діаспора Канади передала чотири карети швидкої для військових шпиталів

Машини швидкої допомоги для українських військових госпіталів передала діаспора Канади та парамедики.

Машини не нові, але у гарному стані й оснащені усім медичним обладнанням та ліками. Коштували вони близько $100 тис., кошти надала тамтешня громада. Благодійники гроші зібрали швидко, бо зізнаються, що їх надихнула мужність українських військових. "Швидкі" відправлять до військових шпиталів Харкова, Дніпропетровська та Вінниці. На черзі ще понад 10 машин, які канадці найближчим часом також планують доправити до України.

"У нас зараз знаходиться багато поранених, яких привезли з АТО. У нас два нормальні реанімобілі, це буде третій, мені здається,що це буде кращий у нашому центрі", - зазначив командир автомобільного відділення вінницького клінічного центру Микола Чернов.

"Це справді громадська ініціатива, як ініціатива провінційних урядів, приватних фірм швидкої допомоги та медичної спільноти Канади, які в нашому випадку без єдиного долара федеральних грошей зорганізували цей проект і логістику", - сказав Надзвичайний і Повноважний Посол Канади в Україні Роман Ващук.

"Ви надихаєте нас своєю мужністю, єдністю, патріотизмом. Ваша нація впевнила весь світ, що Україна достойна своєї свободи", - наголосила представник комітету "Євромайдан Канада" Катерина Велінга.

Нагадаємо, лікарі та волонтери з Київщини та Херсонщини передали медичні аптечки військовим спостерігачам Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню.

Попередній матеріал
У Харкові більше 100 невідомих у балаклавах пікетували міськраду і штурмували будинок Добкіна
Наступний матеріал
Віталія Кличка зареєстрували кандидатом на посаду Київського міського голови
Теги:
Loading...