afr.com

Українка увійшла до топ-100 найвпливовіших жінок Австралії

  Наталка Суховерська займається дослідженнями у сфері медичної фізики і досліджує можливість використання інноваційних технологій для лікування онкохворих

  До рейтингу "100 найвпливовіших жінок Австралії" потрапила науковець українського походження Наталка Суховерська.

  "100 найвпливовіших жінок Австралії" (100 Women of Influence Awards) – це рейтинг, який уже п’ять років формується загальноавстралійською фінансово-економічною газетою The Australian Financial Review та одним із найбільших банків країни "Westpac" і включає, енергійних жінок, які відповідають духу прогресу, допомагаючи сформувати насичене та всеохоплююче економічне та соціальне майбутнє для Австралії", – цитує "Укрінформ" організаторів рейтингу.

  Медичний центр Chris O’Brien Lifehouse, у якому працює українка, повідомив, що вона займається дослідженнями у сфері медичної фізики. Загальна мета її робіт – використання інноваційних технологій та фундаментальної науки для покращення лікування онкохворих та забезпечення високоякісних та ефективних моделей лікування.

  Наталка Суховерська також працює із Університетом Сіднею.

  За словами голови Союзу українських організацій Австралії Стефана Романіва, доктор Суховерська також є "активним членом української громади Австралії", чим громада дуже пишається.

  Нагадаємо, наприкінці вересня видання Bloomberg оприлюднило свій традиційний рейтинг 50 найвпливовіших людей планети. Цьогоріч його очолила прем’єр-міністр Великої Британії Тереза Мей, яка зайняла цей пост після референдуму про незалежність королівства від ЄС.

  Попередній матеріал
  Брифінг речника Міністерства оборони з питань АТО – завершено
  Наступний матеріал
  Речник Міноборони: За минулу добу під Зайцевим один боєць отримав поранення

  Тереза Мей стала найвпливовішою людиною світу за версією Bloomberg

  Леонардо Ді Капріо потрапив до списку "100 найвпливовіших людей кіноіндустрії"

  Forbes назвав найвпливовішу жінку світу

  Один із найвпливовіших республіканців не готовий підтримати Трампа

  Голова найвпливовішого у світі наркокартелю до арешту встиг дати інтерв’ю американській кінозірці

  AFP назвало Меркель найвпливовішою людиною року, Путін - другий