Україна вже точно проводитиме у себе Євро-2012

  Україна вже точно проводитиме у себе "Євро-2012". Перенесення чемпіонату знято з порядку денного. Виконком УЄФА на своєму засіданні у Копенгагені позитивно оцінив підготовку України та Польщі Євро. Як повідомляє передає "Німецька хвиля", після засідання виконавчого комітету віце-президент УЄФА Ґергард Маєр-Форфельдер, заявив - "більше ніхто не говорить про скасування місця проведення наступного чемпіонату Європи з футболу".

  Цитуємо, "Польща де в чому попереду в підготовці, але спорудження стадіонів йде планово в обох країнах", - кінець цитати.

  Нагадаємо, у квітні президент УЄФА Мішель Платіні вирушить у поїздку Польщею та Україною, аби особисто пересвідчитися в тому, як іде підготовка до "Євро-2012". Бо у травні УЄФА має остаточно визначити міста, які прийматимуть футбольний чемпіонат. До того часу , як зазначає представник Громадського комітету "Євро-2012" Андрій Капустін, українські законодавці, передусім, мають розробити та затвердити пакет документів із залучення іноземних інвестицій на зведення об’єктів до європейської першості 2012 року. Зокрема, держава має подбати про податкові пільги для забудовників, але це має стосуватися виключно зведення об’єктів до Євро-2012.

  Попередній матеріал
  Науковці та водії дорікають на хибність роботи "Візиру" (репортаж)
  Наступний матеріал
  Сьогодні - 10 роковини загибелі В. Чорновола
  Теги:
  Loading...