facebook.com/ato.news

Україна відзначає 20-річчя Сухопутних військ

  Сухопутні війська були сформовані в 1996 році

  Сьогодні, 12 грудня, 2016 року в Україні відзначають День Сухопутних військ. Свято встановлене в Україні "…ураховуючи заслуги Сухопутних військ України як найчисленнішого виду Збройних сил України у забезпеченні обороноздатності держави…" згідно з Указом Президента України "Про День Сухопутних військ України" від 18 жовтня 1997 р. № 1167/97.

  Сухопутні війська були сформовані у складі Збройних сил України на підставі Указу Президента України відповідно до статті 4 Закону України "Про Збройні Сили України" у 1996 році.

  Сучасні СВ ЗСУ – це поєднання механізованих і танкових військ, ракетних військ і артилерії, армійської авіації, частин і підрозділів протиповітряної оборони, спеціальних військ, частин та установ технічного та тилового забезпечення.

  Нині Сухопутні війська організаційно складаються з Командування Сухопутних військ ЗСУ, оперативних командувань "Південь", "Північ", "Захід", "Схід" та частин безпосереднього підпорядкування Командуванню Сухопутних військ Збройних сил України. До складу Сухопутних військ ЗСУ також входять військово-навчальні заклади.

  Як повідомляв 5.ua, 6 грудня 2016 року Президент Петро Порошенко на передовій привітав українців з річницею створення ЗСУ

  Попередній матеріал
  "Хонка-2": у курортному Сочі журналісти натрапили на новий притулок Януковича – ЗМІ
  Наступний матеріал
  Дивіться наживо на 5.ua відкриття Литовського скверу за участі Грібаускайте та засідання Київради

  На Житомирщині загорілося наметове містечко Високомобільних десантних військ ЗСУ

  Найспритніші та найвправніші: як військові ЗСУ змагались у CrossFit

  Столтенберг: 120 стандартів НАТО вже імплементовані у ЗСУ

  День ЗСУ на передовій: На бойових рубежах пильнують кращі з кращих

  "Мир – це коли вся родина разом": Марина Порошенко відвідала Чернігів з нагоди Дня ЗСУ

  5 канал - трансляція наживо