Розробки DARPA / Фото із відкритих джерел

Україна приєднається до програм Агентства передових оборонних досліджень США

  Представники DARPA виявили підвищену цікавість до досвіду, який накопичив "Укроборонпром" в забезпеченні обороноздатності країни в умовах російської агресії

  Український держконцерн "Укроборонпром" долучиться до програм Агентства передових оборонних дослідницьких проектів США DARPA (Defence Advanced Research Projects Agency). Про це повідомили у прес-службі "Укроборонпрому", передає "Інтерфакс-Україна".

  Зазначається, що в ході переговорів керівництва держконцерну з делегацією американського DARPA, які пройшли у жовтні у Києві, "Укроборонпром" отримав запрошення взяти участь у проведених DARPA наукових дослідженнях.

  За даними прес-служби, представники DARPA виявили підвищену цікавість до досвіду, який накопичив "Укроборонпром" в забезпеченні обороноздатності країни в умовах анексії Криму та захоплення окремих районів Донбасу.

  Глава української компанії Роман Романов зазначив, що налагодження взаємовигідного співробітництва українського ОПК з DARPA є важливим фактором доступу України до передових оборонних технологій з метою підвищення ефективності протистояння української держави російської агресії.

  Нагадаємо, у вересні державний концерн "Укроборонпром" посів 68 місце у щорічному світовому рейтингу виробників озброєння аналітичного видання Defense News. Порівняно із минулим роком держконцерн зробив у рейтингу стрибок одразу на 24 позиції.

  Попередній матеріал
  Кулеба: Повернення російської делегації може стати початком кризи в ПАРЄ
  Наступний матеріал
  В Одесі переселенців просять звільнити санаторій "Куяльник"

  "Укроборонпром" розробив новітній комплекс розвідки "Тінь"

  "Укроборонпром" посів 68 місце у TOП-100 світових виробників зброї

  В "Укроборонпромі" показали потужний модернізований гелікоптер Мі-24

  До Дня танкістів "Укроборонпром" продемонстрував зразок нового бойового модуля "Вій"

  ТОП-5 найпопулярніших відео: інтерв'ю Беленюка, вежа із відеонаглядом на кордоні з РФ та новітні розробки "Укроборонпрому"

  5 канал - трансляція наживо