voicesevas.ru

Росія формує 10-тисячну дивізію на кордоні з Україною – Генштаб

  Українська сторона зафіксувала формування поблизу кордонів з Україною мотострілецької дивізії, що налічує більше 10 тисяч військових

  Росія порушила положення Віденського документу 2011 року про заходи зміцнення довіри та безпеки. Про це за підсумками інспекції повідомляє прес-служба Генштабу ЗСУ на сторінці у Facebook.

  Як відомо, впродовж 16-19 січня 2017 року Україна спільно з Канадою та Королівством Данія провели інспекцію зазначеного району на території Ростовської області Російської Федерації.

  Головною метою інспекції було перевірити, чи дійсно Росія проявляє відкритість та транспарентність своєї військової діяльності, як це передбачає Віденський документ 2011 року про заходи зміцнення довіри та безпеки (ВД-2011).

  "Багатонаціональна інспекційна група підтвердила недотримання Російською Федерацією положень ВД-2011 щодо надання інформації про військові сили всім державам-учасницям ОБСЄ", – йдеться у повідомленні.

  Так, у Генштабі інформують, що поблизу кордонів з Україною формується 150 мотострілецька дивізія, яка налічує більше 10 тисяч військовослужбовців. Оприлюднена дата початку формування дивізії – 10 січня 2017 року.

  "Це суперечить інформації, яку ж сама Російська Федерація надала державам-учасницям офіційною мережею ОБСЄ у листопаді 2016 року. Зокрема Росія повідомила, що не планує у 2017 році збільшення чисельності особового складу регулярних формувань та бойових частин у відповідності до пункту 10.3 ВД-2011", – йдеться у повідомленні.

  Крім цього, Росією порушено пункт 10.3.3 ВД-2011, в якому зазначається, що у випадку, коли така інформація не може бути представлена у щорічному обміні воєнною інформацією, ця інформація буде надаватися офіційною мережею ОБСЄ за 42 доби до такого збільшення чисельності особового складу або з початком такого збільшення. 

  Результати інспекції будуть доведені до держав-учасниць ОБСЄ протягом 14 діб після завершення інспекції, запевнили у Генштабі. 

  Нагадаємо, 15 січня стало відомо, що Україна проінспектує військові об'єкти на території РФ. Визначений українською інспекцією район розташований у Ростовській області і займає площу близько 16 тисяч квадратних кілометрів. Згодом у Міноборони розповіли про особливості інспекції військових об'єктів РФ

  Попередній матеріал
  Кокаїн для Росії: СБУ в Миколаєві викрила перевальний пункт відправки наркотиків
  Наступний матеріал
  У Києві дітей госпіталізували з дитсадку до інфекційного відділення через отруєння
  Loading...
  У Міноборони розповіли про особливості інспекції військових об'єктів РФ

  У Міноборони розповіли про особливості інспекції військових об'єктів РФ

  Україна проінспектує військові об'єкти на території РФ – ЗМІ

  Україна проінспектує військові об'єкти на території РФ – ЗМІ

  Держдеп США – про ескалацію на Сході: Це явне порушення Росією Мінських угод

  Держдеп США – про ескалацію на Сході: Це явне порушення Росією Мінських угод