Україна піднялася до рівня Уганди у міжнародному антикорупційному рейтингу

  Міжнародна організація Transparency International оприлюднила свій щорічний рейтинг сприйняття корупції.


  Цьогоріч Україна піднялася на два пункти та посіла 142-е місце серед 175 країн. Свою позицією країна діліть із Угандою та Коморськими островами.

  Дослідження проводиться в двадцятий раз і відображає ступінь поширеності корупції в державному секторі за шкалою від 0 (найвищий рівень сприйняття корупції) до 100 (найнижчий).

  У 2014 році Україна отримала 26 балів, у 2013 - на бал менше.

  Росія цього року скотилася на 9 позицій до 136 місця, яке ділить із Нігерією, Ліваном, Киргизстаном, Камеруном та Іраном.

  Рейтинг ("Індекс сприйняття корупції") складається на основі незалежних опитувань, в яких беруть участь міжнародні фінансові та правозахисні експерти, в тому числі Світового банку, Freedom House, World Economic Forum, Азійського та Африканського банків розвитку.

  "Україна так і не подолала межу "корупційної ганьби". Отримавши лише один додатковий бал, в порівнянні з 2013 роком, Україна залишається в клубі тотально корумпованих держав", - йдеться у заяві українського представництва Transparency International.

  Однак, в організації відзначають "певні позитиви в антикорупційних кроках країни – за останній рік бюрократія стала менше душити бізнес, експорт та імпорт стають трохи вільнішими від хабарів".
  Попередній матеріал
  Жителям КНДР заборонили називати дітей іменем Кім Чен Ина
  Наступний матеріал
  У Єгипті понад 180 людей засудили до страти