5.ua

Україна отримає польовий госпіталь за підтримки міжнародних гуманітарних організацій

  Україна отримає гуманітарну допомогу у вигляді одного повного набору для надання хірургічної та анестезіологічної допомоги у польових умовах.
  Про це повідомило Міністерство охорони здоров'я України 23 травня.

  Зазначається, що це вдалось досягнути завдяки підтримці Європейського бюро ВООЗ України, під час зустрічі представників МОЗ України та благодійного фонду "Лікарі без кордонів-Бельгія".

  Цей, фактично польовий хірургічний пункт, здатен надати невідкладну медичну допомогу майже 300 постраждалим в умовах неспроможності медичних закладів надати адекватну допомогу в зоні конфлікту чи стихійного лиха протягом перших 72 годин.

  "Зазначений вантаж найближчим часом буде увезено до України й цьому сприяє чинне законодавства України, яке дозволяє безперешкодно отримати цей медичний набір у вигляді гуманітарної допомоги", - підкреслили у МОЗ України.

  Нагадаємо, постачання цього цінного та вкрай необхідного медичного вантажу, відбулося завдяки рішенню штабу МОЗ України з питань організації медичного забезпечення за умов надзвичайних ситуацій. Штабом були враховані пропозиції Міністерства оборони України, Академії медичних наук України, Пенітенціарної служби України, закладів охорони здоров’я південно-східного регіону країни та доповнений перелік лікарських засобів і виробів медичного призначення для надання невідкладної допомоги постраждалим.

  Саме на основі пропозицій та переліку була сформована спільна заявка та направлена до Бюро ВООЗ в Україні, як координатора технічної допомоги.
  Попередній матеріал
  У Північно-Кримському каналі змонтовано обладнання для обліку води
  Наступний матеріал
  Стрєлков пропонує мешканцям Слов'янську бути готовими до евакуації з міста