Україна обрала народний гімн до Євро-2012 [відео]

  Україна обрала народний гімн до Євро-2012. З-поміж десяти з половиною тисяч пропозицій, які надсилали на конкурс українці, визначився переможець. Ним став двадцятисемирічний житомирець Дмитро Голуб і його пісня "Вболівай". Тепер її крутитимуть по радіо і знімуть кліп.

  Під це бадьоре "вболівай" тепер мають підтанцьовувати стадіони і обніматися футбольні фанати. Легкий і сонячний. Це і є той самий народний гімн до Євро-2012. Написав його простий хлопець із Житомира. В минулому - учитель молодших класів. Тепер - лідер музичного гурту. Дмитро Голуб.

  У нього в житті, все так само, як і в його пісні. Він не надто мліє від футболу...

  Дмитро Голуб, переможець конкурсу на кращий хіт до Євро-2012: "Ну, ми не сильно там активні фанати".

  І не п`є навіть пива. Ми кинули палити, і якось перестали і пити пиво. Та вболівати має кожен - і дядько з мітлою, і даїшник із палкою. Співається в пісні

  Дмитро Голуб: "При будь-яких вболіваннях на будь-яких змаганнях. Ця пісня повинна впасти в голову людині".

  Чи заразиться таким хітом Збірна України - питання сумнівне. 

  Олександр "Фоззі" Сидоренко, музикант: "Футболісти можуть підхватити гімн вболівальників, якщо його заспіває Григорій Лєпс. Вони далекі".

  Дмитро зі своїм регі переспівав 10 з половиною тисяч конкурентів. Українців накрила творча хвиля. Хіти до Євро складали і співали масово. Дідусі, малюки, жінки. Російською, англійською, державною.

  Кого обрати - українське журі консультувалося з Москвою. Російський композитор Ігор Крутой долучився до пісенної Євро-істерії.

  Ігор Крутой: "Хотелось бы, чтобы эта песня была хитом. И чтобы это стала на Украине Катюшей. Я думаю, что эта песня имеет реальные шансы, чтобы стать Катюшей на Украине".

  Та поки що пісня Голуба не облетіла навіть житомирські стадіони. Тільки бас-гітарист уже  наспівував "вболівай" своїм дівчатам.

  Роман Талько, бас-гітарист: "Нє, своїм дівчатам співали, авжеж, співали, нє, ну сподобалося".

  Але хіт обіцяють розкрутити. По радіо. І знімуть кліп про те, як різних українців об`єднує вболівальницький інстинкт. Житомирці ж поїхали додому з п`ятдесятьма тисячами доларів.

  Ольга Петрів, 5 канал

  Попередній матеріал
  Більше чверті століття 9 одеських родин мешкають у залізничних вагонах [відео]
  Наступний матеріал
  ПАРЄ закликає білоруську владу не страчувати засуджених за теракти у метро
  Теги: