vinylice.livejournal.com

"Украерорух" отримав нового керівника

  Міністерство інфраструктури України призначило Дмитра Бабейчука новим виконуючим обов'язки керівника державного підприємства обслуговування повітряного руху України ("Украерорух"). Бабейчука представив заступник міністра інфраструктури України Петро Пінкас, повідомляє УНІАН.


  "Керуючись законом України про управління об'єктами державної власності, а також положенням про Міністерство інфраструктури України, міністр Бурбак підписав наказ про усунення генерального директора "Украероруху" Юрія Чередниченка від виконання обов'язків і призначення виконуючим обов'язки Дмитра Бабейчука", - заявив Пінкас, додавши, що юридично Бабейчук приступив до виконання обов'язків директора "Украероруху" з середи, 18 червня.

  Також він зазначив, що Бабейчук виконуватиме обов'язки керівника підприємства на час проведення перевірки, ініційованої керівництвом Мінінфраструктури стосовно попереднього керівника "Украероруху" Чередниченка.

  "До цього часу Дмитро Бабейчук був директором департаменту аеронавігації та зовнішніх зв'язків Державіаслужби України і є визнаним фахівцем у галузі аеронавігації та безпеки повітряного руху не лише в Україні, а й в Європі", - підкреслив заступник міністра.

  Присутній на брифінгу в.о. гендиректора "Украероруху" Бабейчук повідомив, що першим його завданням на новій посаді стане відновлення стягнення плати за аеронавігаційне обслуговування в повітряному просторі України через міжнародну організацію з безпеки аеронавігації "Євроконтроль".

  "Одне з перших завдань на цій посаді – відновлення відносин зі стягнення аеронавігаційних зборів за допомогою міжнародної організації з безпеки аеронавігації "Євроконтроль". Як відомо, з 1 січня "Украерорух" почав стягнення цих зборів через офшорну компанію", – заявив він.

  За його словами, міністр Бурбак ухвалив рішення припинити роботу з цією компанією й повернутися до двосторонніх відносин із "Євроконтролем" або до багатосторонньої системи, що є частиною ратифікованого пакета щодо членства України в "Євроконтролі".

  Водночас Пінкас також повідомив, що перевірку діяльності "Украероруху" проводить не лише Мінінфраструктури, але й Державна фінансова інспекція, Служба безпеки та Генеральна прокуратура.

  За його словами, СБУ вже виявила факти розкрадань державних коштів в особливо крупних розмірах під час планової перевірки "Украероруху".

  "За фактами, які виявлено під час перевірки, 12 червня цього року головним слідчим управлінням Служби безпеки України почато кримінальне провадження за фактом розкрадання державних коштів в особливо великих розмірах", - сказав він.

  Нагадаємо, що Міністерство інфраструктури усунуло від роботи Юрія Чередниченка. Його підозрюють у державній зраді.

  Попередній матеріал
  Тарифи на електроенергію, вироблену сонячними електростанціями, підвищать вдвічі
  Наступний матеріал
  Рада пропонує одночасно із позбавленням батьківських прав стягувати аліменти на дитину