5.ua

Ухвалено законопроект, який реабілітує поранених учасників АТО

  Верховна Рада ухвалила закон (№4331) про реабілітацію учасників антитерористичної операції на Сході України.


  На включенні до порядку денного та ухваленні даного закону Голова Комітету у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів Валерій Сушкевич (фракція "Батьківщина").
  Проект Закону про внесення змін до статті 4 Закону України "Про реабілітацію інвалідів в Україні" передбачає забезпечення виробами медичного призначення, технічними та іншими засобами реабілітації постраждалих учасників антитерористичної операції.

  За словами Сушкевича, "до профільного комітету ВР надійшли звернення від Міністерства оборони, Міністерства соціальної політики і наших бійців, які лежать в госпіталях і лікарнях, які без рук, без ніг, з перебитим хребтом, з незрячими очима - ці люди, які, захищаючи рідну українську землю, постраждали і віддали найдорожче, що у них є, це і життя, і здоров'я".
  Голова комітету зазначив, що закон дозволить забезпечити постраждалих під час АТО громадян засобами реабілітації, протезування, лікування, засобами медичного призначення до того, як вони будуть визначені інвалідами,"а це певний час, це певні процедури, це певні навантаження на рідних і близьких".

  Як раніше повідомлялось, над трьома селами на Донеччині сьогодні піднято українські прапори.
  Попередній матеріал
  На території Софії Київської знайшли майже два десятки поховань
  Наступний матеріал
  День в парламенті: бійки і сумка Герман
  Теги:
  Loading...