УДО: виривали плакати у журналістів, бо не розуміли про що вони

  Управління Державної охорони досі не знайшло особу, яка застосувала фізичну силу до журналістів під час Всесвітнього газетного конгресу. Про це керівництво служби заявило на засідання Міжвідомчої робочої групи при Президенті. Водночас, в УДО визнали: штовханину під час міжнародного заходу за участю Віктора Януковича затіяли їхні бійці.

  Як пояснив представник держохорони Олег Герасик, удошники не зрозуміли, що написано на плакатах українських журналістів і, побоюючись, що там заклики до неправових дій, почали виривати папери із рук учасників протесту. Присутній на засіданні міжвідомчої групи при Президенті заступник Генпрокурора Віталій Білоус повідомив, що міліція відмовила в порушенні кримінальної справи за фактом інциденту на газетному конгресі, але перевірка триває. Журналісти намість поставили ультиматум: або правоохоронці в триденний термін оприлюднять інформацію про агресивного охоронця, або вони вийдуть зі складу президентської комісії.

  Два тижні тому під час виступу Віктора Януковича журналісти із руху "Стоп цензурі" підняли над головами плакати із закликами про припинення тиску на незалежні ЗМІ та цензури у центральних медіа. Вириваючи плакати із рук протестувальників, присутні на заході охоронці застосували силу до головного редактора інтернет-видання "Українська правда" Олени Притули та редактора газети "Київ пост" Катерини Горчинської.

  Попередній матеріал
  У Бразилії презентували офіційний талісман наступного чемпіонату світу з футболу
  Наступний матеріал
  У Пакистані демонстранти намагались увірватись до посольства США
  Теги: