Учорашню сутичку у суді обговорила Комісія з питань дотримання свободи слова

  Учорашню сутичку у Печерському райсуді - обговорила Комісія з питань дотримання свободи слова в Україні. Члени міжвідомчої групи розглянули факт перешкоджання зйомки судового процесу над Юлією Тимошенко.

  Правоохоронці, які напередодні виводили з залу депутатів, пошкодили на своєму шляху відеокамери кількох телеканалів, зокрема, "5 каналу" і ТВі, а також виштовхували журналістів із будівлі суду. Захисники свободи слова запевняють, преса стала заручником тисняви і некоректної поведінки міліції. Павоохоронці пообіцяли розібратися, втім вважають - до суду пускають забагато журналістів, а тому радять міжвідомчій групі вивчити закордонний досвід висвітлення подібних гучних справ.  

  Нагадаємо, напередодні Перезидент Віктор Янукович створив Міжвідомчу робочу групу з аналізу стану додержання законодаства про свободу слова та захист прав журналістів. До її складу увійшли журналісти, представники генпрокуратури, міліції та адміністрації президента. Збиратиметься комісія приблизно раз на 2 місяці. Наступне засідання заплановане на вересень.

  Попередній матеріал
  Купальські гуляння на Прикарпатті [репортаж, відео]
  Наступний матеріал
  Внаслідок дорожньої аварії у Болгарії загинула громадянка Білорусі
  Теги: