5.ua

Учнів 11-х класів вчитимуть про Євромайдан та російсько-українську війну

  За участі заступника Міністра освіти і науки Павла Полянського відбулася чергова зустріч робочої групи щодо підготовки інформаційно-методичних матеріалів про події в Україні 2013-2014 років, зокрема – Революцію Гідності та російсько-українську війну.


  Про це у прес-службі Міносвіти та науки (МОН) повідомили 24 листопада .

  "Зараз експерти розробляють матеріали у двох форматах: 1) методично-науковий матеріал для вчителів; 2) додаток у вигляді окремого параграфу до підручників з історії України для випускних класів. На відміну від розширеного методичного матеріалу додаток до підручників буде більш стислим, половину обсягу займатиме змістовна інфографіка та ілюстрації", - повідомили у МОН.

  За словами Павла Полянського, цей параграф покликаний допомогти учням структурувати знання про основні революційні та воєнні події в Україні, які для багатьох учнів і вчителів добре відомі.

  "Також параграф має бути побудований на "відкритих", таких, що не мають готової однозначної відповіді, запитаннях та обговореннях учнів, а не на монологічному викладі матеріалу", -  наголосив заступник Міністра.

  Як повідомлялося раніше, цьогоріч завдання, пов’язані з Революцією Гідності та російсько-українською війною, також включені до програми ЗНО з історії України.

  У відомстві зазначили, що над створенням методичного матеріалу для педагогів та параграфу для учнів працюють дві групи експертів та істориків. Матеріал буде підготовлений вже до початку 2015 року.

  Попередній матеріал
  АТО: хроніка дня
  Наступний матеріал
  Бійці спецпідрозділу "Сармат" виїхали до зони АТО
  Loading...