5.ua

Учня криворізького ліцею намагались змусити позбутись оселедця

  Скандал у школі Кривого Рогу: восьмикласника намагалися вигнати зі школи за його зачіску. Хлопець носить оселедця. Погрози директора школи учень зафільмував та розповсюдив в інтернеті. Зараз місцева прокуратура порушила кримінальну справу за фактом приниження національної честі та гідності.

  Це відео восьмикласник 35-го ліцею Юрко Демченко зафільмував на телефон і виклав в інтернет. Хлопець каже – таким чином хотів захиститися від нападів директора школи та вчителів, які змушували його поголити оселедець.

  Юрко Демченко запевняє: його зачіска цілком відповідає статуту школи – вона акуратна і охайна – та не означає належності до якихось неформальних угрупувань.

  Матір Юрка, викладачка української літератури у місцевому педагогічному інституті, зачіску схвалює. Каже – спочатку не вірила, що сина протягом кількох днів цькували вчителі, аж поки не побачила відео.

  Після інциденту директорка школи з гіпертонічним кризом лягла до лікарні. Її колеги кажуть – мовляв, хлопець спровокував.

  Батьки однокласників Юрка обурюються – вважають, що хлопець псує репутацію ліцею.

  Втім, у прокуратурі іншої думки – до Єдиного реєстру внесли кримінальне провадження за фактом приниження національної честі і гідності. Ця стаття передбачає до п’яти років позбавлення волі.

  Прокурор Саксаганського району м. Кривий Ріг Олексій Чернов вважає: "Це не тільки зачіска славетного козацтва, а це і сучасна зачіска. І молодь носить її, нічого тут такого, я вважаю, це не повинно переслідуватися… ХХІ століття, ми повинні виховувати особистість, а не всі щоб були однакові".

  Нині місцева міліція проводить слідчі дії.

  Марія Вяткіна, Андрій Ковбаса, Дніпропетровщина, 5 канал.

  Попередній матеріал
  В Одесі сепаратисти хочуть встановити пам'ятник бійцям "Беркута"
  Наступний матеріал
  Філарет провів богослужіння у Михайлівському Золотоверхому монастирі
  Loading...