Конкурсантка від Ісландії Свала Бьйоргвінсдоуттір
Конкурсантка від Ісландії Свала Бьйоргвінсдоуттір facebook.com/svalakali/

Учасниці Євробачення загрожує ув'язнення за маніпуляції із прапором

  Конкурсантка від Ісландії Свала Бьйоргвінсдоуттір може на рік потрапити до в'язниці у себе на батьківщині за маніпуляції з національним прапором під час відкриття Євробачення-2017 в Києві

  Про це повідомляє УНІАН з посиланням на Visir.

  Керівник скаутської організації в Ісландії, яку вважають хранителем національного прапора у країні, заявила, що Свала порушила щонайменше два правила, встановлені ісландським законом про прапор. По-перше, на прапорі не можна нічого дописувати або домальовувати. По-друге, прапор Ісландії можна підіймати лише на флагштоку, а не запускати в небо на кульках.

  Окрім цього, якщо взяти до уваги, що кулі з прапором рано чи пізно впадуть, буде порушено ще одне положення закону – прапор не повинен торкатися землі. За правилами, такий прапор потрібно негайно спалити.

  Також зазначено, що всі перераховані вище порушення прийнятих в Ісландії процедур поводження з державним прапором караються мінімум штрафом, а максимум – роком в'язниці.

  Як повідомляв 5.UA, 12 іноземних гостей пісенного конкурсу Євробачення-2017 уже звернулися до поліції із заявами, здебільшого щодо незначних майнових злочинів. Про це у четвер, 11 травня, розповів чільник Нацполіції Сергій Князєв на засіданні уряду.

  Попередній матеріал
  Суд відмовився саджати Мартиненка в СІЗО
  Наступний матеріал
  Танкові змагання НАТО: як бойова техніка в естафету грала – відео
  Loading...

  Фіналіст Євробачення-2017 потребує операції на серці

  Джамала: Я дуже хочу виступати в Криму, але зараз не можу навіть просто поїхати туди

  У Києві відбуваються репетиції Євробачення-2017 – фото

  Гармати в блискітках, місяць та повітряна куля: чим учасники другого півфіналу Євробачення глядачів вражали