mil.gov.ua

Учасники українсько-американських навчань Sea Breeze розпочали активну фазу маневрів

У північно-західній частині Чорного моря, у Миколаївській та Одеській областях сьогодні, 8 вересня, розпочалася активна фаза українсько-американського навчання Sea Breeze.

Напередодні, представники 12 країн завершили базову підготовку морського, берегового і авіаційного компонентів. Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони України.

Вранці у вівторок кораблі-учасники від України, США, Румунії та Туреччини на зовнішньому рейді Одеси провели навчання з проводки за тралами. Роль лідируючого корабля виконував рейдовий тральщик Військово-Морських Сил України "Генічеськ". Атаку малорозмірної цілі успішно відбив екіпаж фрегата українських ВМС "Гетьман Сагайдачний".

У подальші дні морський компонент проведе низку навчань, зокрема, з пошуку підводного човна, протиповітряної оборони, перехоплення та догляду судна-порушника, здійснить артилерійські стрільби по морській та повітряній цілях.

Також сьогодні відбувається розгортання підрозділів берегового компоненту, до якого залучені підрозділи України, США і Молдови. Їх завданнями є пошуково-рейдові дії, висадка морського та повітряного десантів, охорона важливих цивільних об'єктів інфраструктури. Активна фаза навчань триватиме до 11 вересня.

Нагадаємо, 31 серпня в Україні стартовали міжнародні військово-морські навчання Sea Breeze.

/
/
/

Попередній матеріал
Російські окупанти ріжуть на металобрухт один із символів Донецька (фото)
Наступний матеріал
Аваков пообіцяв Тягнибоку зустрічний позов