svoboda.org

Убивство Шеремета: Журналісти з Нью-Йорка у Києві покажуть власний звіт

  Наразі у справі вбивства Шеремета опитали більше 3 тисяч свідків

  Комітет захисту журналістів, який базується у Нью-Йорку, готує звіт щодо розслідування вбивства Павла Шеремета. Його планують представити 12 липня у Києві. Про це повідомила голова Комітету ВР з питань свободи слова та інформаційної політики Вікторія Сюмар, передає "Укрінформ".

  "Хочу вас поінформувати, що ми досягли домовленостей із Комітетом захисту журналістів, базованим у Нью-Йорку, про те, що вони готують звіт щодо цієї справи (розслідування вбивства Шеремета). Вони будуть спілкуватися з усіма органами влади і вони готові представити цей звіт як базовий майданчик 12 липня на нашому з вами останньому засіданні", - зазначила Сюмар.

  За її словами, на це засідання запросять нардепів з інших комітетів та пресу.

  "Я дуже сподіваюся, що на цей звіт прийдуть представники правоохоронних органів для того, щоб почути, як така ситуація оцінюється медіа-експертами і людьми, які професійно займаються захистом журналістів за кордоном", - відзначила Сюмар.

  Як стало відомо, наразі у справі вбивства Шеремета опитали більше 3 тисяч свідків.

  "Вони (правоохоронці) нас інформують про те, що під час досудового розслідування допитано понад 3 тисячі осіб, у тому числі й очевидців вибуху, здійснено більше 280 оглядів та досліджень публікацій, ну, і вилучено об'єм відеозаписів на камерах від 5 діб до 2 місяців", - повідомила Сюмар.

  Нагадаємо, Президент України Петро Порошенко вимагає публічного звіту правоохоронців щодо розслідування вбивства Шеремета.

  Довідково: Журналіст Павло Шеремет загинув вранці 20 липня в результаті вибуху авто керівника "Української правди" Олени Притули, в якому він перебував. Вибуховий пристрій, який підірвав автомобіль з журналістом Павлом Шереметом, був закладений близько до місця водія. Слідчі кваліфікували цю подію як умисне вбивство.

  Попередній матеріал
  "Срібна вода" посеред дороги: На Чернігівщині у центрі міста невідомі розлили понад 2 кг ртуті
  Наступний матеріал
  Луценко вніс до ВР подання про надання згоди на арешт нардепа Розенблата
  Loading...