українські військові ЗСУ Міноборони

У ЗСУ розслідують скандал з перевезенням тіла загиблого військового

  Командир підрозділу, який відмовився надати транспорт для перевезення тіла, відсторонений від обов'язків

  Командування Військово-морських сил ЗСУ почало службове розслідування випадку з перевезенням труни загиблого військового в салоні "Москвича" з Одеси до Києва. Про це повідомляє прес-служба ВСУ.

  "У ході призначеного командуванням ВМС ЗС України службового розслідування будуть встановлені причини та обставини, які призвели до погіршення організації перевезення тіла загиблого в дорожньо-транспортній пригоді військовослужбовця. Ми повністю поділяємо обурення користувачів соціальної мережі безглуздими управлінськими рішеннями командирів і начальників", – йдеться в повідомленні.

  Командир підрозділу, який відмовився надати транспорт для перевезення тіла, відсторонений від обов'язків, повідомили у ВМС.

  "За підсумками розслідування буде дана сувора оцінка службової діяльності відповідних посадових осіб", – сказано в заяві.

  Нагадаємо, мешканець Одеси Владислав Сердюк побачив "Москвич" з написом "вантаж-200", двома військовими і труною в салоні.

  При цьому військові повідомили, що у них не залишилося іншого виходу, тому що командування наказало доставляти тіла своїми силами. Тому вони взяли свою машину і скинулися на бензин.

  Попередній матеріал
  У Кабміні відбувається урочисте засідання з нагоди 100-річчя уряду України – відео
  Наступний матеріал
  Прес-конференція Президента Грузії та Президента України – відео
  Loading...