Сергій Корольова 5.ua

У Житомирі відсвяткували день народження легендарного конструктора першого космічного корабля Сергія Корольова

Від самого ранку на майдані імені Корольова зібралося кількасот людей

110 років від дня народження Сергія Корольова, конструктора, який започаткував космічну еру, відзначають сьогодні у світі. Пам'ять академіка вшанували у Житомирі, місті, де він народився.

Від самого ранку на майдані імені Корольова зібралося кількасот людей – чиновники, гості з України та з-за кордону та житомиряни. Біля пам'ятника видатного конструктора крокувала рота почесної варти військового інституту імені Сергія Корольова. У музеї космонавтики та у меморіальному будинку-музеї, де народився  вчений, сьогодні був день відкритих дверей із безплатними екскурсіями та демонстрацією нових надходжень у музейні фонди.

Перший космонавт незалежної України Леонід Каденюк, який долучився до урочистостей, каже: "Це людина, яка створила перший космічний корабель, завдяки якій розпочалася нова ера в історії людства – підкорення космосу, підкорення всесвіту. Ця подія мала вселенське значення, бо на одній із мільярдів планет цивілізація змогла створити такі технічні засоби, за допомогою яких змогла подолати тяжіння планети і вирватися в космос. ... Сергій Павлович належить до тих людей, які творили історію, творили цивілізацію, і саме тому ми повинні його вшанувати".

А директор Житомирського обласного музею космонавтики ім.С.П. Корольова Ірина Дячук зауважує: "Для житомирян це особливий день, тому що Корольов народився у нашому місті. Стало вже доброю традицією, що саме 12 січня сюди приїжджають наші гості - всі, хто вважають себе "корольовцями" – працівники космічних підприємств, космонавти, вчені і навіть просто люди, діяльність яких не пов'язана з космонавтикою, але які захоплені космосом".

Попередній матеріал
Негода у світі: Потужні повені на заході США та хурделиця в Японії
Наступний матеріал
На Прикарпатті жінка дала дах над головою майже 70 котам та двом десяткам собак
Теги:
Loading...

У Житомирі 120 курсантів інституту імені Корольова урочисто присягнули на вірність українському народові

У Житомирі 80 курсантів військового інституту ім. Корольова стали офіцерами

200 випускників інституту ім.Корольова присягнули на вірність Україні

У Житомирі суд заборонив євромайданівцям встановлювати намети на площі Корольова [відео]

103 роки від дня народження Сергія Корольова [репортаж, відео]

5 канал - трансляція наживо