У Житомирі судитимуть міліціонера [відео]

  Від трьох до восьми років ув’язнення загрожує співробітнику карного розшуку, який восени, під час допиту зламав носа 27-річному житомирянину. Прокуратура передала справу до суду. Міліціонеру закидають перевищення службових повноважень.

  Струс мозку та зламаний ніс. Такі наслідки допиту відчув на собі житомирянин Олександр Купчинський. До міліції його викликали за підозрою у крадіжці. А після того, як відмовився підписати зізнання, стверджує чоловік, побили.

  Олександр Купчинський, потерпілий: "Бив один чоловік, ну, значить, сюди в грудь два рази, потім отсюди в нос один раз, а другий раз не получилось, потому шо кров пішла. І він уже сразу перестав. Ну, і начальник так, можна сказать, два раза приложив так хорошо, ладошкой".

  Із скаргами на головний біль, запаморочення та нудоту чоловік звернувся до поліклініки. Понад тиждень - провів у лікарні, потім ще місяць лікувався вдома. На обстеження й медпрепарати - сім’я витратила більше 2-х тисяч гривень.
   
  Сергій Реєнт, лікар-травматолог ЦМЛ № 2 м. Житомира: "Травми у нього: закрита черепно-мозкова травма, струс головного мозку, забої м’яких тканин голови".

  Одразу після інциденту в райвідділку - родичі Олександра звернулися до прокуратури з вимОгою покарати винуватих. Та потому, кажуть, на них почала тиснути міліція.

  Валентина Сич, мати потерпілого: "З міліції приходили з районного відділення, щоб якось і владнали ми. Канєшно, пішло у мене дуже багато здоров’я на це. І трохи залякували мене, і просили, щоб забрала я заяву цю".
   
  У міліції від коментарів відмовляються, а прокуратура встановила  - ніс Олександру Купчинському зламав оперуповноважений карного розшуку.
   
  Роман Григоришин, начальник слідчого відділу прокуратури Житомирської області: "Повідомлено про підозру у вчиненні перевищення службових повноважень, що потягнуло заподіяння потерпілому тілесних ушкоджень. На даний час в провадженні затверджено обвинувальний акт і кінцеву оцінку діям правоохоронця буде надано судом".

  За рукоприкладство оперуповноваженому загрожує від трьох до восьми років позбавлення волі із забороною обіймати посади у правоохоронних органах. Рідні потерпілого кажуть - будуть ще вимагати відшкодування матеріальних та моральних збитків.

  Оксана Трокоз, Володимир Жабровець, Житомир, "5 канал".

  Попередній матеріал
  Виселення самопоселенців у Перу переросло у сутички з поліцією
  Наступний матеріал
  У військовій прокуратурі Криму триває розслідування резонансної ДТП
  Теги:
  Loading...