десантник 5.ua

У Житомирі попрощалися з десантником Радиславом Атишевим

Боєць загинув 18 травня під час бойового чергування у промзоні Авдіївки

Радислав зазнав смертельного кульового поранення снайпера. У війську він служив за контрактом. Попрощалися з бійцем на території 199-го навчального центру ВДВ. На панахиду зібралися близько 100 побратимів. Прийшли і волонтери разом із рідними полеглого військовослужбовця. Поховають воїна у Бердичеві 21 травня. У десантника залишилися батьки і сестра.

"Дуже була чуйна людина, хлопець ходив у церкву, вірив в Бога і як сестра сказала, він грав, був артист і по весіллях грав, людина творча. Бачите, ворожий снайпер забрав його життя. Нехай з Богом спочиває", – зазначив волонтер Сергій Адам'як.

"Радік прослужив 6 місяців і 1 тиждень. 2015 року він призивався по першій хвилі на контрактну службу, пройшов початкове навчання у навчальному центрі у Житомирі і продовжував свою службу в школі снайперів. Так як вони кажуть, що там воюють шахтарі, то шахтарі стріляють дуже добре. Куля зайшла там, де нема бронежилета, в правий бік і вийшла під ліву лопатку. Ну і все на своєму шляху зруйнувала", – згадує побратим військовий Сергій Гриб.

Як повідомляв 5.ua, з військовослужбовцем 81-ї десантно-штурмової бригади Олегом Довбнею попрощалися у Кременчуці на Полтавщині. Боєць загинув під Авдіївкою.

Попередній матеріал
У Парижі розпочався суд у справі головного фігуранта паризьких терактів
Наступний матеріал
НКРЕКП пропонує запровадити ренту на вугілля
Теги:
Loading...
На Одещині попрощалися із загиблим в АТО морпіхом

На Одещині попрощалися із загиблим в АТО морпіхом

На Кіровоградщині попрощалися з бійцем батальйону "Київська Русь"

На Кіровоградщині попрощалися з бійцем батальйону "Київська Русь"

У Рівному попрощалися із 21-річним бійцем Романом Свіржевським

У Рівному попрощалися із 21-річним бійцем Романом Свіржевським