5.ua

У Житомирі напали на кореспондентку 5 каналу (оновлено)

  Оксана Трокоз вийшла з маршрутки і пішла у напрямку свого будинку. У дворі на неї напав невідомий, який намагався сховати обличчя. На крики Оксани вискочили чоловіки, які були неподалік у нічному магазині. Вони й провели дівчину додому. Кореспондент 5-го викликала міліцію і написала відповідну заяву. Сама Оксана Трокоз не пов’язує напад на неї із професійною діяльністю. Правоохоронці у рамках відкритого кримінального провадження встановлюють особу грабіжника та розглядають кілька версій інциденту. 

   

  Оксана Трокоз, 5 канал: «Я не пов'язую це з журналістською діяльністю, оскільки я цією вулицею не ходжу, це не звичайний мій маршрут. Тим паче, він мовчки все це зробив, нічого не говорив, не погрожував. Раніше ніяких погроз до мене не було».

   

  Юрій Лебідь, заступник начальника УМВС України в Житомирській області: «Дана подія зареєстрована в єдиний облік. Проводяться оперативні заходи для того, щоб розкрити цей злочин. Цей злочин є контрольний, він стоїть у Міністерства на контролі не тільки відносно журналіста, а взагалі, відносно всіх громадян, злочини, які стосуються особистого майна, крадіжок, такі злочини у нас перебувають на контролі».

   

  Попередній матеріал
  Місяць після розгону Євромайдану – влада не поспішає карати винних [відео]
  Наступний матеріал
  Посольство США віршами привітало українців з святами
  Теги:
  Loading...