У Житомирі на все місто один спеціалізований футбольний клас [репортаж, відео]

  Ні дня - без футболу. Справжнім втіленням футбольної мрії для учнів житомирської школи - є навчання у спеціалізовному класі. Юні футболісти, крім основної програми, посилено займаються футболом. У них - два тренування щодня, а ще - теоретична підготовка, перегляд матчів і зустрічі із зірками спорту.

  Задля навчання у спеціалізованому футбольному класі, Володимир Приймак їздить до школи через усе місто. Щоби встигнути на ранкові тренування, він прокидається о шостій ранку. Але хлопець не скаржиться. Каже, - за рік його команда обійшла усіх конкурентів і стала найсильнішою в області. 

  Володимир Приймак, капітан шкільної футбольної команди: "Мені подобається футбол, я ним живу. Я вже привик в 6 ранку вставати. Мені вже не важко. Ми – найсильніші, бо ми найкраще граємо. У нас досвіду більше, чим у них. Ми також на Україну граємо. На Чемпіонаті України".

  Владислав Кучевський, голкіпер: "Кожного ранку перший урок у нас тренування. Після уроків – друге тренування. Це класно, круто. В Житомирі такого класу більше нема". 

  До спеціалізованого футбольного класу відібрали 25 учнів із відмінним здоров’ям та хорошими оцінками. У класі є й четверо дівчат. Від хлопців вони не відстають, а у дечому навіть перевершують однокласників.

  Вікторія Орлеківська: "Коли ми змагалися з хлопцями, то я набивала більше м’яча на нозі, чим вони".

  За словами вчителів, зяняття футболом добре організовує дітей, навіть оцінки покращуються.

  Олена Шадурська, директор школи №14: "У нас у цьому класі є дитина, яка в іншому класі відрізнялася негативною поведінкою, але він намагався перейти до цього класу. На сьогодні через цей спортивний азарт і через те, що він навчається у цьому класі, навпаки покращилось навчання і покращилась поведінка".

  Сергій Гвоздь, вчитель фізкультури: "Это единственный класс футбола в Украине. Специализированные классы есть. Например, я знаю, в Киеве две воспитанницы нашей школы в специализированном классе, но там, они рассказывают, что в основном гандболисты и баскетболисты в их классе. Вот они три девочки-футболистки".

  Охочих навчатися у спеціалізованому футбольному  класі стає дедалі більше. У школі переконані - у майбутньому саме їхні вихованці здобуватимуть футбольні призи для України.

  Оксана Трокоз, Роман Гринь, Житомир, "5 канал".

  Попередній матеріал
  Санта Клаус на санях привіз до Чилі майже півтори тисячі ельфів
  Наступний матеріал
  Співачка Тоні Брекстон приїхала до Києва [репортаж, відео]
  Теги: