5.ua

У Житомирі мешканці багатоповерхівки конфліктують із прокуратурою [відео]

   

  Про те, що на 11 поверсі, який за планом будинку вважався технічним, йдуть будівельні роботи люди дізналися місяць тому, коли почули гуркіт. Згодом виявилося, що там облаштовують 6 житлових квартир.

  Оксана Верещак: «11-й этаж считался техническим этажом. Там мы выходили, когда у нас были проблемы с отоплением, мы ходили стравливать воздух сейчас, получается, доступа не будет. Кто будет отвечать за это, не понятно, потому что там будут квартиры».

  Марія Ігнатюк: «Ми звернулися до їхнього головного начальника, до, прораба звернулися, все буде добре, не хвилюйтеся. Потім, коли ми другий раз подзвонили, що у нас почали проблеми зі світлом, почались проблеми з водою. Він сказав: хто вам дав цей номер телефону? Сюди більше не дзвоніть».

  Люди бояться, що опорні стіни не витримають додаткової ваги. Нарікають і на те, що з початком будівельних робіт почала часто зникати електрика й навіть опалення. Проблему підтверджують і комунальники.

  Петро Пугачевський, сантехнік: «Перенесли вони - те крило гріло, вони перенесли, воно щось слабо начало гріти. Там краники - заглушки поставили, вентеля познімали».

  Будівельники і справді прямо вказали на замовника.

  Віктор, електрик: «Це дом прокуратури, всі питання туди».

  Журналіст, «5 канал»: «А вам хто вказівку дав?»

  Віктор, електрик: «Як хто? Вони найняли нас на роботу».

  Прокуратура від квартир не відхрещується. Пояснює: за рахунок цього технічного поверху - вирішують питання надання житла для своїх працівників. І документи на будівництво усі в порядку.

  Тетяна Гоша, начальник прес-служби прокуратури Житомирської області: «Прокуратура звернулася до міськвиконкому про надання в оренду нежитлового приміщення для реконструкції його під житло працівникам прокуратури. У мешканців цього будинку нема ніяких підстав хвилюватися, що це якось зашкодить їхнім помешканням».

  За оренду технічного поверху прокуратура платить символічну ціну - одну гривню на рік, - кажуть у міській раді. І підтверджують, що реконструкція – цілком законна.

  Вікторія Красноспір, директор департаменту власності та ринкового регулювання Житомирської міської ради: «Є відповідні рішення виконкому, які обумовлюють право Житомирської обласної прокуратури використовувати дані приміщення протягом договору оренди для службових потреб».

  У прокуратурі запевняють - завершать реконструкцію менш ніж за 2 місяці й обіцяють зробити усе необхідне, аби мешканці багатоповерхівки не відчували незручностей під час ремонту.

  Оксана Трокоз,  Олександр Мельничук, Житомир, «5 канал».

   

  Попередній матеріал
  Інститут сходознавства та інститут археографії під загрозою закриття
  Наступний матеріал
  На Донеччині натрапили на масове захоронення вояків Червоної армії [відео]
  Теги: