У Запоріжжі запрацював поліцейський велопатруль

  Поліцейський патруль виконуватиме свої обов’язки на велосипедах

  Поліцейські на велосипедах будуть працювати в центральному парку, а також на острові Хортиця і Узбережній магістралі. Про це повідомляється на сторінці Національної поліції в Facebook.

  Як повідомляв 5.ua, у червні в Одесі почав роботу велопатруль поліції. 15 копів на роверах стежать за порядком у міських парках та на узбережжі. Двоколісний транспорт - виробництва харківського велосипедного заводу.

  Загалом, поліцейський велопатруль працює у 4 українських містах. 21 поліцейський із Києва, Харкова, Одеси та Івано-Франківська пройшов спеціальне навчання. Ці велополіцейські набули достатньо фаху, щоб бути тренерами для колег. У липні тиждень інструктори з Канади вчили українських копів особливостей велопатрулювання, зокрема, долати бар'єри, оточувати потенційних правопорушників та робити перешкоду за допомогою велосипеда.

  Такі правоохоронці мобільніші, швидше можуть дістатися місця події повз міські затори. Крім того, копи на велосипедах популяризуватимуть здоровий спосіб життя, переконані у Нацполіції. Працюватимуть велопатрульні переважно у парках та на міських дорогах під час заторів.

  Попередній матеріал
  Штаб АТО: Ворог гатив з мінометів, гранатометів та важкої артилерії
  Наступний матеріал
  Аеропорт турецького міста піддався ракетному обстрілу

  Поліцейський велопатруль з'явиться ще у 4-х містах України

  Велопатруль: поліцейські на роверах стежитимуть за порядком в Одесі

  У Черкасах відновив роботу велопатруль