5.ua

У Запоріжжі опозиціонери вимагають відставки мера [відео]

  Відставки мера та губернатора вимагали опозиціонери у Запоріжжі, мітингувальники принесли до будівлі міської ради так званий тюремний набір: чай, цигарки та сухарі. 

  Під вимогою про добровільну відставку назбирали, кажуть, 70 тисяч підписів. А усе через те, що містяни звинувачують міського голову Олександра Сіна та губернатора області Олександра Пеклушенка у кришуванні діяльності бізнесмена Євгена Анісімова.Той, мовляв, був у регіонів наглядачем за тіньовим бізнесом, і займався масштабним рекетом і здирництвом із тамтешніх бізнесменів. Ті платили та мовчали, і лише після арешту Анісімова 21-го жовтня, почала поширюватися інформація про його діяльність. До того Анісімов пересічним громадянам був відомим як головний меценат Запоріжжя.

  Ірина Костенко депутат міської ради ВО «Батьківщина»: «Обращаемся к вам с предложением найти в себе силы и достоинство подать в отставку. Такого мнения придердивается партия Батькивщина, многоичленные общественные организации, которые поддержали вас на выборах, и десятки тысяч запорожцев, отдавшие за вас свои голоса».

  Олександр Сін міський голова Запоріжжя: «Я не знаю, кого ви тут намагаєтесь «воспитивать», я вам скажу одне. Я особисто не змінився, не змінився ні внутрішньо, ні зовнішньо. Можливо, став старше на  три роки. Це все». 

  Попередній матеріал
  У «Газпромі» відмовляються коментувати інформацію щодо переговорів з «Нафтогазом» про погашення боргів
  Наступний матеріал
  Путін став найвпливовішою людиною світу за версією видання «Форбс»