unn.com.ua

У Запоріжжі Леніна одягли у форму збірної України

Сьогодні, 7 вересня, у Запоріжжі на площі Леніна відбулася акція на підтримку збірної України з футболу у відбіркових іграх Євро-2016.

Про це повідомляє "Радіо "Свобода". За інформацією видання, на розташований на площі пам'ятник комуністичному лідерові фанати вдягли футбольну форму у кольорах національної збірної України. У руці скульптури також було закріплено відповідну фанатську "розу" (так уболівальники називають шалик із символікою).

"Питання підтримки нашої збірної об'єднує як представників старшого, так і молодшого покоління. Не можна зносити пам'ятник Леніну заради того, аби тільки його знести. Треба вести діалог – що буде на цьому місті. Де-юре цього пам'ятника немає, однак поки він фактично існує, треба підготувати громадську думку", – розповів один із організаторів акції Ярослав Гришин.

Про сенс одягання Леніна в синьо-жовті кольори він сказав, що "12-й номер на футболці – це номер вболівальників. Таким чином, сподіваємося об’єднати довкола підтримки нашої збірної людей різного віку та різних поглядів".

Як повідомляв 5.ua, пісяючий хлопчик у Брюсселі до Дня Незалежності одягнув шаровари.

Попередній матеріал
Клімкін: НАТО відкриє в Україні представництво
Наступний матеріал
В Україні очікується прохолодний і дощовий тиждень
Теги:
Loading...