У Запоріжжі активісти вимагали від Росії звільнити Крим

  Кількатисячний антивоєнний мітинг, на якому також вшанували 200-ту річницю з дня народження Шевченка відбувся у Запоріжжі.

  Учасники акції вимагали від Росії звільнити Крим від солдат. Кажуть, якщо ті рушать далі углиб країни – будуть боронити батьківщину зі зброєю в руках. Учасники заходу, читали вірші Кобзаря, а запорізький атлет, активіст «Просвіти» Іван Сажнєв на честь 200-річчя Шевченка двісті разів віджався і підтягнувся на турніку та закликав земляків у нелегкий час зміцнювати не тільки дух, а й тіло.

  Іван Сажнєв, спортсмен: «Закликаю єднатися, пам’ятати, що найголовніше – це повага до себе, до своєї свободи, і в цьому є сутність нашого життя. В цьому має бути сутність взагалі будь якого життя, будь якої людини».

  Анатолій Шевченко, активіст запорізького Майдану: «Я вважаю, що наше керівництво держави, Збройних сил правильно все сьогодні і робить. Але ми повинні, також я вважаю,зараз мобілізуватися. Ми не хочемо війни, ми її починати не будемо. Але якщо почнеться війна – ми повинні захищати свою Батьківщину».

  Попередній матеріал
  У Вінниці відкрили пам’ятник Шевченку
  Наступний матеріал
  Закарпатські байкери за єдність України
  Теги:
  Loading...