У ЮНІСЕФ повідомили подробиці перебування посла доброї волі Орландо Блума на Донбасі

Блум відвідав навчальні класи, які зазнали обстрілу лише за 3 км від передової лінії зіткнення

Посол доброї волі ЮНІСЕФ, відомий голлівудський актор Орландо Блум відвідав Східну Україну, де півмільйона дітей потребують допомоги, з метою "підвищення обізнаності про глобальну кризу освіти, яка зачепила дітей в надзвичайних ситуаціях гуманітарного характеру". Про це повідомив Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ), передає "Укрінформ".

"Блум відвідав навчальні класи, які зазнали обстрілу лише за 3 км від передової лінії зіткнення. Близько 580 тис. дітей потребують термінової допомоги та понад 230 тис. дітей змушені були залишити свої домівки. Майже кожна п'ята школа чи дитячий садок в регіоні були пошкоджені чи зруйновані та близько 300 тис. дітей потребують термінової підтримки у продовженні  їх навчання", – йдеться у повідомленні.

ЮНІСЕФ надав допомогу у відновленні 57 шкіл, передав дітям сотні тисяч підручників, надав психологічну підтримку та організував для них додаткові навчання.

Як зазначили в ЮНІСЕФ, на Всесвітньому гуманітарному саміті у Стамбулі, який відбудеться за 3 тижні, засновано новий фонд "Освіта не може чекати" (Education Cannot Wait), спрямований на забезпечення доступу дітей у надзвичайних ситуаціях до освіти. Планується, що фонд зможе зібрати $4 млрд для того, щоб охопити 13,6 млн дітей протягом 5 років та 75 млн дітей – до 2030 року.

Додамо, що раніше в Instagram з'явились фото, де Орландо Блум роздає автографи дітям у Святогірську та Світлодарську, що на Донеччині.

Попередній матеріал
Кабмін ліквідував посаду заступника міністра культури з євроінтеграції
Наступний матеріал
Великі компанії перевели в офшори 221 млрд доларів у 2015 році - ООН

Орландо Блум продовжив мандрувати Україною

Директор слов'янської школи повідомив подробиці візиту Орландо Блума

Орландо Блум несподівано відвідав Слов'янськ – соцмережі