Орландо Блум в Україні Twitter/ОрландоБлум

У ЮНІСЕФ повідомили подробиці перебування посла доброї волі Орландо Блума на Донбасі

Блум відвідав навчальні класи, які зазнали обстрілу лише за 3 км від передової лінії зіткнення

Посол доброї волі ЮНІСЕФ, відомий голлівудський актор Орландо Блум відвідав Східну Україну, де півмільйона дітей потребують допомоги, з метою "підвищення обізнаності про глобальну кризу освіти, яка зачепила дітей в надзвичайних ситуаціях гуманітарного характеру". Про це повідомив Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ), передає "Укрінформ".

"Блум відвідав навчальні класи, які зазнали обстрілу лише за 3 км від передової лінії зіткнення. Близько 580 тис. дітей потребують термінової допомоги та понад 230 тис. дітей змушені були залишити свої домівки. Майже кожна п'ята школа чи дитячий садок в регіоні були пошкоджені чи зруйновані та близько 300 тис. дітей потребують термінової підтримки у продовженні  їх навчання", – йдеться у повідомленні.

ЮНІСЕФ надав допомогу у відновленні 57 шкіл, передав дітям сотні тисяч підручників, надав психологічну підтримку та організував для них додаткові навчання.

Як зазначили в ЮНІСЕФ, на Всесвітньому гуманітарному саміті у Стамбулі, який відбудеться за 3 тижні, засновано новий фонд "Освіта не може чекати" (Education Cannot Wait), спрямований на забезпечення доступу дітей у надзвичайних ситуаціях до освіти. Планується, що фонд зможе зібрати $4 млрд для того, щоб охопити 13,6 млн дітей протягом 5 років та 75 млн дітей – до 2030 року.

Додамо, що раніше в Instagram з'явились фото, де Орландо Блум роздає автографи дітям у Святогірську та Світлодарську, що на Донеччині.

Попередній матеріал
Кабмін ліквідував посаду заступника міністра культури з євроінтеграції
Наступний матеріал
Великі компанії перевели в офшори 221 млрд доларів у 2015 році - ООН
Теги:
Loading...
Орландо Блум продовжив мандрувати Україною

Орландо Блум продовжив мандрувати Україною

Директор слов'янської школи повідомив подробиці візиту Орландо Блума

Директор слов'янської школи повідомив подробиці візиту Орландо Блума

Орландо Блум несподівано відвідав Слов'янськ – соцмережі

Орландо Блум несподівано відвідав Слов'янськ – соцмережі