5.ua

У ЄС виділять фінансову допомогу мешканцям зони АТО і вимушеним переселенцям

  Європейський Союз готовий сприяти Україні допомоги жителям звільнених територій в зоні проведення антитерористичної операції, а також переміщеним особам.


  Про це заявив в ході зустрічі з віце-прем'єром Володимиром Гройсманом директор Генерального директорату з гуманітарних питань та цивільного захисту (структурна частина Єврокомісії) Жан-Луї де Броувер, якого цитує прес-служба Міністерства регіонального розвитку, будівництва і ЖКГ.

  За його словами, розглядається можливість виділення додаткової фінансової допомоги.
  "Мої колеги працюють над тим, щоб раніше виділені ЄС гроші швидше надійшли в Україну. Але на початку вересня, можливо, буде прийнято рішення про виділення додаткової фінансової допомоги", - передає слова Броувера прес-служба.

  "Ці кошти ми плануємо спрямувати на поліпшення умов проживання та переселенців, і людей, що проживають на звільнених територіях. Розглядається і можливість надання допомоги у вигляді наметів, приладів обігріву, будівельних матеріалів та інших предметів першої необхідності", - зазначив представник Єврокомісії.

  Також Гройсман поінформував де Броувера про дії уряду України в цьому напрямку, зокрема, про створення двох державних агенцій, одна з яких буде займатися питаннями внутрішньо переміщених осіб, а інша - питаннями відновлення Донбасу.

  Планується, для вирішення проблем внутрішньо переміщених осіб і відновлення життєдіяльності звільнених населених будуть об'єднані також зусилля країн-членів ЄС та інших донорів.
  Попередній матеріал
  Укрзалізниця скасувала рух трьох потягів з Донбасу
  Наступний матеріал
  Про збитий терористами "Боїнг" в ООН зроблять висновки до кінця серпня
  Теги:
  Loading...