У Волинській області спостерігачі зафіксували низку порушень на довиборах у Верховну Раду

  На чотирьох дільниця виборцям видають бюлетені, не вимагаючи пред'явлення паспортів

  У Волинській області у усіх районах виборчого округу № 23 зафіксовано масові випадки голосування виборців без паспортів, повідомляє УНІАН.

  Так, прес-секретар Громадянської мережі "Опора" у Волинській області Дмитро Безвербний, спостерігачі організації під час голосування на проміжних виборах до Верховної Ради в одномандатному окрузі №23 фіксують видачу бюлетенів виборцям без пред'явлення паспортів, порушення процедури в роботі ДВК, не зняті агітматеріали. Зокрема, видача бюлетенів без документів виявлена на 4-х дільницях.

  Крім того, у с. Прилісне Маневицького району (ДВК №070703) та с. Галузія (ДВК №070670) зафіксовано випадки, коли один і той самий член комісії видає виборцю бюлетень та працює зі списком виборців. Також у багатьох населених пунктах 23-го виборчого округу виявлено розміщення агітаційних матеріалів на електроопорах та зупинках громадського транспорту.

  Серед інших порушень, повідомляє видання, спостерігачі зафіксували, що у с. Дубровиця Камінь-Каширського району (ДВК №070221) та с. Лобна Любешівського району (ДВК №070570) у приміщенні дільниць працюють тільки 2 члени комісії, інші пішли на обід. Самі ж члени ДВК пояснюють таку ситуацію тим, що цієї кількості достатньо для роботи з виборцям, тому інші можуть відпочити.

  У с. Жидичин Ківерцівського району (ДВК №070296) виборці нарікають на те, що реальна адреса розміщення дільниці не співпадає з тою, яка вказана у запрошеннях.

  Спостерігачі "Опори" також повідомляють, що у м. Камінь-Каширський члени ДВК №070209 та ДВК №070207 почали наперед підписуватись у контрольних талонах, що заборонено законом.

  Додамо, у Волинській області ЦВК зареєструвала 18 кандидатів у народні депутати.

  Як повідомляв 5.ua, за даними "Опори", в Херсоні виборців масово звозять автобусами

  Попередній матеріал
  Держдепартамент США закликає створити основу для покарання винних у збитті MH17
  Наступний матеріал
  Скандального забудовника ув'язнили на два місяці з можливістю внесення застави у 14 млн грн

  Довибори в Раду на Луганщині: поліція зафіксувала низку порушень

  На Херсонщині відновили роботу виборчих дільниць

  Черненко: "На Полтавщині 151-й виборчий округ "Батьківщини" організовує підкуп виборців"

  "День тиші": У Чернігові виборцям в аптеках роздають подарункові сертифікати на ліки