5.ua

У Вінниці сформували добровольчий спецзагін міліції

  Зведений резервний спецзагін міліції формують у Вінниці. Спочатку підрозділ допомагатиме прикордонникам охороняти державний кордон, проте у разі потреби правоохоронці готові вирушити до зони проведення антитерористичної операції.


  Майор Федір Шевчук 11 років у міліції – очолює відділ боротьби з економічною злочинністю. Офіцер розповідає: хоча табельну зброю має, практичних навичок стрільби у нього небагато. Автомат у руках тримає вперше, проте результат показує непоганий: з 15 пострілів – 10 на ураження.

  Дільничні інспектори міліції, слідчі, оперативні працівники створили новий резервний зведений спецзагін. Набирали до нього добровільно.

  Підбирають тих, хто служив у армії, тих, хто служив у міліції більше 5 років, які мають більш-менш якийсь стаж роботи, щоб змогли зорієнтуватися, щоб могли керувати особовим складом і звичайно з повною відповідальністю відноситись до того, що вони відповідають за життя людей – каже заступник головного міліціонера Вінниччини Юрій Педос.

  Навчатимуться правоохоронці стріляти з різних видів зброї. До того ж, щодень ускладнюватимуть і завдання. Навчання відбуватимуться за будь-якої погоди.

  Спецзагін складатиметься щонайменше зі ста осіб. Після навчання добровольці допомагатимуть прикордонникам охороняти кордон із Молдовою. Проте за потреби вирушать до зони АТО.

  Олена Бучацька, Олександр Семенов, Вінниця, "5 канал".

  Попередній матеріал
  В Мелітополі підірвали приміщення банку
  Наступний матеріал
  В Мелітополі поруч з військкматом знайшли саморобну бомбу
  Loading...